Preskočiť na obsah stránky

Výskumná agentúra

Dnes je štvrtok, 15.04.2021

Hlavná stránka  Operačný program Vzdelávanie  Aktuality  

MODERNÁ ŠKOLA CEZ OBJEKTÍV Fotografická súťaž pre žiakov základných a stredných škôl

09.09.2009

Chcete sa stretnúť s ministrom školstva SR, vyhrať digitálny fotoaparát a iné vecné ceny? Tak sa zapojte do fotografickej súťaže Moderná škola cez objektív, ktorú pre Vás pripravila Agentúra Ministerstva školstva SR pre štrukturálne fondy EÚ.

Súťaže sa môžete zúčastniť výlučne vtedy, ak ste žiakom základnej alebo strednej školy, ktorá realizuje projekty financované z Európskeho sociálneho fondu cez operačný program Vzdelávanie. Týka sa to úspešných projektov schválených v rámci výziev na predkladanie žiadostí o nenávratný finančný príspevok zameraných na premenu tradičnej školy na modernú.

Autorov originálnych, kreatívnych fotografií, ktorí vystihnú hlavnú myšlienku projektu školy, čakajú nielen vecné odmeny, ale aj príležitosť prezentovať svoje fotografie v priestoroch agentúry, ako aj v regionálnych informačných kanceláriách v rámci celého Slovenska.

Váš talent si môže pozrieť aj široká verejnosť cez internet, kde po ukončení súťaže budú zverejnené najlepšie fotografie.

Už viete, čo budete fotiť? Tak si najskôr pozrite štatút súťaže a potom už len tvorte!

Vaše fotografie spolu s prihlasovacím formulárom očakávame na e-mailovej adrese cezobjektiv@asfeu.sk do konca septembra 2009.

Výsledky súťaže nájdete na internetovej stránke agentúry najneskôr 6. novembra 2009.

Štatút súťaže

Prihlasovací formulár

 
Začiatok stránky
 
Začiatok stránky Začiatok stránky