Preskočiť na obsah stránky

Výskumná agentúra

Dnes je piatok, 23.04.2021

Hlavná stránka  Agentúra  Informácie pre médiá  15.04.2013: Nauč ma o prírode, a vyhraj!  
 

Slovník pojmov

A, B, C, D, E, F, G, H, CH, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z,
 

Newsletter

 
 

15.04.2013: Nauč ma o prírode, a vyhraj!

Agentúra Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR pre štrukturálne fondy EÚ (ASFEU) vyhlásila dňa 15. apríla 2013 súťaž s názvom Nauč ma o prírode. Zapojiť sa do nej môžu všetci študenti tých vysokých škôl, ktoré prostredníctvom ASFEU realizovali alebo realizujú svoje projekty spolufinancované zo zdrojov EÚ.

Úlohou vysokoškolákov, ktorí vedia zužitkovať svoje originálne nápady, je vymyslieť kreatívne riešenie vo forme hry, kvízu či animácie, a naučiť najmenších žiakov všetko o prírode a ekológii.

Stačí rozvinúť fantáziu a vytvoriť multimediálnu prezentáciu zameranú na oblasť výchovy vzťahu človeka k prírode a ekológii. Interaktívna edukatívna pomôcka je určená pre žiakov I. stupňa základných škôl na tému príroda - ekológia. Téma musí byť spracovaná pre potreby vzdelávania žiakov I. stupňa ZŠ v rámci predmetu Prírodoveda. Traja najlepší získajú tablet a ich dielo bude sprístupnené  aj pedagógom na vzdelávacie účely.

Táto súťaž je podporovaná v rámci operačného programu Výskum a vývoj z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a v rámci operačného programu Vzdelávanie z Európskeho sociálneho fondu. Viac informácií o podmienkach súťaže nájdu záujemcovia na www.asfeu.sk. Súťažné práce na CD spolu s prihlasovacím formulárom môžu študenti posielať do 30. júna 2013 na poštovú adresu Agentúry Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR pre štrukturálne fondy EÚ, Odbor informovania a publicity, Hanulova 5/B, 841 01 Bratislava. Obálku je potrebné označiť heslom: Súťaž – Nauč ma o prírode. Výsledky súťaže budú zverejnené na internetovej stránke agentúry www.asfeu.sk najneskôr 31. októbra 2013. Otázky k súťaži je možné zaslať na sutaz@asfeu.sk.

 
Začiatok stránky
 
Začiatok stránky Začiatok stránky