Preskočiť na obsah stránky

Výskumná agentúra

Dnes je štvrtok, 15.04.2021

Hlavná stránka  Agentúra  Aktuality  
 

Slovník pojmov

A, B, C, D, E, F, G, H, CH, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z,
 

Newsletter

 
 

Rezervačný systém na predbežnú kontrolu formálnej správnosti žiadosti o NFP a jej príloh je sprístupnený

15.12.2008

 

Dovoľujeme si Vás informovať, že na internetovej stránke www.asfeu.sk je od 15. 12. 2008 zverejnený rezervačný systém, prostredníctvom ktorého si môžete vybrať termín osobnej konzultácie zameranej na predbežnú kontrolu formálnej správnosti Vašich žiadostí o nenávratný finančný príspevok a ich príloh vo Vami vybranej Regionálnej informačnej kancelárii. Kontrolu budú vykonávať pracovníci Agentúry Ministerstva školstva SR pre štrukturálne fondy EÚ v termíne od 5. januára 2009 do 19. januára 2009. Počet poskytnutých konzultácií pre jedného žiadateľa je obmedzený na jednu návštevu v časovom rozpätí 1,5 hodiny.
Postup pri rezervácii termínu:
Kliknite na Rezervačný systém – zvoľte Registrácia (vyplňte požadovaný formulár so všetkými údajmi)/potvrďte tlačidlom Zaregistrovať – zobrazí sa potvrdenie o úspešnej registrácii – Prihlásenie (vypíšte prihlasovacie meno a heslo, potvrďte tlačidlom Prihlásiť) – zvoľte Nová rezervácia/pokračovať – vyberte príslušný kód výzvy/Pokračovať – vyberte si dátum rezervácie/Pokračovať – v tabuľke si zvoľte presný čas a miesto osobnej konzultácie (prázdne kolónky sú už rezervované termíny) – zobrazí sa Vám text s údajmi o Vašej registrácii, ktoré môžete zmeniť alebo potvrdiť – následne sa Vám zobrazia údaje o Vašej rezervácii.

Funkcia Zobraziť moju rezerváciu Vám znázorní tabuľku s presným dátumom, časom a adresou. V tejto tabuľke môžete termín prípadne zrušiť.

V menu Zobraziť moju rezerváciu si po prihlásení môžete kedykoľvek rezervačné údaje skontrolovať.

Zároveň si Vás dovoľujeme požiadať, aby ste v čase od 5. 1. 2009 do 19. 1. 2009 zasielali písomne len sporné otázky k vyhláseným výzvam na predkladanie žiadostí o NFP a využívali možnosť telefonických konzultácií Regionálnej informačnej kancelárie v Bratislave, a to z dôvodu vykonávania predbežnej kontroly formálnej správnosti Vašich žiadostí o NFP a jej príloh všetkými manažérmi publicity OPV v regiónoch Slovenska.

 

 
Začiatok stránky
 
Začiatok stránky Začiatok stránky