Preskočiť na obsah stránky

Výskumná agentúra

Dnes je štvrtok, 15.04.2021

Hlavná stránka  Agentúra  Aktuality  
 

Slovník pojmov

A, B, C, D, E, F, G, H, CH, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z,
 

Newsletter

 
 

Deň otvorených dverí Agentúry Ministerstva školstva SR pre štrukturálne fondy EÚ za účasti ministra školstva SR Jána Mikolaja

19.05.2010

Agentúra Ministerstva školstva Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy Európskej únie pozýva všetkých záujemcov na Deň otvorených dverí. Podujatie sa uskutoční dňa 27. mája 2010 od 10.00 do 15.00 hod. v priestoroch agentúry na Hanulovej 5/B v Bratislave.

Cieľom podujatia je priblížiť činnosť agentúry a informovať o možnostiach čerpania finančných prostriedkov zo štrukturálnych fondov EÚ v rámci operačných programov Vzdelávanie a Výskum a vývoj. Účastníci sa môžu zúčastniť aj odborných konzultácií so zástupcami odboru projektového manažmentu a monitoringu, odboru riadenia výdavkov, odboru administrácie a s manažérmi informovania a publicity.

Súčasťou podujatia bude slávnostné odovzdávanie cien podpredsedom vlády a ministrom školstva SR Jánom Mikolajom víťazom výtvarnej súťaže Moderná škola a ďalšie sprievodné aktivity, v rámci ktorých sa účastníci budú môcť zúčastniť prehliadok agentúry, konzultácií a vedomostného kvízu. Pre úspešných súťažiacich je v agentúre pripravená malá pozornosť.

Registrácia účastníkov podujatia začne už od 9 hod. Tešíme sa na Vašu účasť.

Program Dňa otvorených dverí

 

 
Začiatok stránky
 
Začiatok stránky Začiatok stránky